Про дельфінарій

У 2014 році на дивовижному українському курорті Арабатської стрілки, що на Херсонщині, з’явилася своя родзинка – дельфінарій «Оскар». Заклад із дельфінами розташувався в селищі Генічеська Гірка, на в'їзді в пансіонат «Будівельник».

 

Дельфінарій дебютував влітку, тож одразу став улюбленим місцем відпочинку як для місцевих жителів, так і для відпочивальників Арабатки. Це вже друга установа із дельфінами від «Оскару», що працює на узбережжі Азовського моря лише у літній сезон. Адже є ще один заклад із дельфінами, який успішно працює у селищі Кирилівка з 2011 року. Натомість цілорічно насолодитися спілкуванням із дельфінами можна у мальовничому курортному місті Трускавець, що знаходиться у Львівській області. Там працює цілий розважально-оздоровчий оскарівський комплекс.

 

Проект дельфінарію у Генічиську розробляли спеціалісти згідно європейських стандартів. Будуючи цей комплекс, фахівці створили умови, що максимально наближені до природних. Зроблений він у фасолеподібній формі, бо, як стверджують спеціалісти, це найбільш зручна форма для проживання дельфінів. А глядацькі трибуни дельфінарію на Арабатці розташовані так, що вони цілий день перебувають в тіні, таким чином створюють комфорт для глядачів у літню спеку.

 

Усіх, хто завітають у дельфінарій, чекає цікава програма за участі дельфінів і морських котиків у супроводі професійного складу тренерів. Обов’язково додайте до свого відпочинку яскравих барв та емоцій від перегляду шоу із морськими тваринами! Незабутні враження Вам просто гарантовані!

Чорноморські
дельфіни

Морські
котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин

зручне
розташування

веселе
дозвілля